Вчені назвали найкращий спосіб кинути курити

Дослідники довго шукали кращий спосіб, щоб допомогти людям кинути курити.

Кинути курити різко на 25% ефективніше, ніж зменшувати дозу поступово. Про це повідомили британські вчені з Оксфордського університету, пише СЕГОДНЯ.

Дослідники довго шукали кращий спосіб, щоб допомогти людям кинути курити. Часто це зводиться до двох варіантів: кинути курити моментально або поступово звужувати звичку до куріння. Багато людей вважають, що перед тим як кинути курити, потрібно зменшити дозу нікотину – сказав Ніколя Ліндсон-Хоулі з Оксфордського університету, який очолював нове дослідження, опубліковане в журналі “Annals of Internal Medicine”. Але результати говорять якраз навпаки: різко позбутися від поганої звички ефективніше. Ліндсон-Хоулі і його колеги дивилися на майже 700 осіб в Англії, які курили, принаймні 15 сигарет на день і планували кинути. Всі вони повинні були кинути курити протягом двох тижнів. Половина з них були випадковим чином розподілені, щоб кинути курити різко, в кінці цих двох тижнів. Інша половина поступово скорочувала кількість сигарет протягом двох тижнів до призначеного дня.

Обидві групи мали поведінкові консультації, нікотинові пластирі та замісну терапію з таких продуктів, як жуйки, льодяники і спрей для порожнини рота. Через чотири тижні дослідники знову перевіряли наскільки вдало відбувся процес кидання звички. Ті, хто кинув курити різко, провели завдання на 25% краще, ніж у групі з поступовим припиненням вживання тютюну. 49% з різкої групи були успішними, в той час як у поступовій групі 39%.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району