Українська компанія відсудила нафтобазу у Севастополі

Рішення суду набуде чинності після закінчення місяця з дня його прийняття, якщо не буде подана апеляційна скарга, повідомляє “НОВИНИ МІСТА ЛЕВА“.

Підконтрольний Росії Арбітражний суд Севастополя зобов’язав повернути українській компанії нафтобазу, яка після окупації Криму опинилася в розпорядженні нелегітимної влади півострова.

Про це йдеться в рішенні на сайті Арбітражного суду Севастополя.

“Позов ТОВ “Стемв-Груп” до Уряду Севастополя, Державному унітарному підприємству “Міський автозаправний комплекс” задовольнити. Визнати за ТОВ “Стемв-Груп” право власності на об’єкти нерухомого майна, розташовані за адресою: м. Севастополь, вул. Нафтова, 2″, – сказано в рішенні суду.

У документі також сказано, що ТОВ “Стемв груп” відповідно до українського законодавства придбала нафтобазу в Севастополі ще в 2013 році. Відповідачем на суді виступав департамент з майнових та земельних відносин російського уряду Севастополя.
У лютому 2016 року в анексованому РФ Криму з аукціону продали незаконно “націоналізований” санаторій “Форос”, який належить бізнесмену Ігорю Коломойському.

Будинок відпочинку продали за 1 мільярд 428 мільйонів 581 тисячу рублів Федерації профспілок Татарстану. Всього на участь в аукціоні окупантів надійшли дві заявки.

Раніше Конституційний суд Росії виніс перше рішення у справі про “націоналізацію” приватної власності в окупованому Криму, відхиливши скаргу ПАТ “Кримхліб” колишнього українського депутата Олександра Лещинського.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району