У Львові запустили різдвяний ретро-потяг

Львівська залізниця на зимові свята запустила ретро-потяг у складі паровоза Л-3535. Курсує він із головного вокзалу Львова до станції “Брюховичі”, передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Gazeta.ua.

Під час поїздки у вагонах, які прикрасили новорічною атрибутикою, пасажири мають змогу оглянути з вікон прекрасні краєвиди поспівати разом колядки у незвичній атмосфері стукоту коліс і клубів пари та зробити колоритні фото біля старовинного паровоза.

Проїхатись на ексклюзивному та історичному транспорті приходить переважно молодь та батьки з дітьми. Кажуть – головне аби дітям сподобалось.

“Враження чудові! На такому старовинному потязі їздила вперше. Всередині дуже святковий настрій, лунає музика. Та й просто, він гарний. Я не даремно спеціально викроїла час між іспитами”, – каже студентка Аліна Яковенко.

“Паровоз Л-3535 побудований на Луганському паравозо-ремонтному заводі ще 1954-го року. Літера Л у назві – на честь конструктора Лебедінського. Це один з найпотужніших вантажних паровозів в СРСР. Під капотом у нього 2200 кінських сил і розвиває швидкість до 80 км/год. У Радянському союзі він їздив на Куйбишевській залізниці. В Україні використовувався у складі туристичного потяга, певний час стояв на приміському вокзалі Львова як музейний експонат. Згодом його відремонтували і він знову їздить на Львівській залізниці”, – розповів машиніст Степан Крижанівський.

Курсуватиме ретро-потяг зі Львова до Брюховичів: 30, 31 грудня та 1, 2, 7, 8, 9, 14 січня. Вирушатиме він із першого перону головного вокзалу Львова о 12:40 год. і прибуватиме на ст. “Брюховичі” о 13:00 год. У зворотній бік з Брюхович потяг вирушатиме о 13:45 год. і прибуватиме на станцію “Львів” о 14:05 год.

Для дітей до шести років – проїзд буде безкоштовним. Для старших дітей та дорослих львів’ян квиток можна придбати у касах приміського сполучення. Для дітей 6-14-ти років він вартуватиме 4,5 грн, для дорослих – 6 грн.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району