У Львові запрацювала шістнадцята Фабрика святого Миколая

12 грудня, у Львівському палаці мистецтв розпочала роботу Фабрика святого Миколая, де впродовж п’яти днів помічники Чудотворця пакуватимуть подарунки для маленьких львів’ян та допоможуть рознести гостинці до їхніх домівок.

Цьогорічна Фабрика святого Миколая уже шістнадцята за ліком. На її відкритті побував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Оскільки до найбільш очікуваного дитячого свята залишилися лічені дні, робота помічників Миколая на Фабриці дуже інтенсивна та чітко структурована: одні трудяться у відділах прийому подарунків, видачі адрес, інші – сортують, пакують, перевіряють якість готових пакунків. Останній етап роботи Фабрики – рознесення подарунків до домівок дітей. Цьогоріч перш ніж стати помічником Миколая, волонтери повинні були пройти спеціальний вишкіл. Зголосилися близько 400 охочих. Втім наразі їх бракує, аби доставити усі пакунки.

«Фабрика святого Миколая у Львові відбувається 16-й рік, вона вже є традиційною. Правда, цього року менше волонтерів, аніж зазвичай, бо багато людей зареєструвалися, але не всі пройшли вишкіл. Відповідно, нам бракує 50-60 волонтерів, які б могли розносити подарунки. Щоб допомогти волонтерам, дуже просимо до 18 грудня зголоситися водіїв святого Миколая», – розповіла координатор Фабрики Христина Доліна.

Цьогоріч помічники святого Миколая підготують 2,5 тисячі подарунків для дітей з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, а також учасників АТО та переселенців. Книги, м’які іграшки, розмальовки, конструктори для них збирали у школах, університетах, допомогли також підприємці. На Фабриці помічники прийматимуть подарунки від усіх охочих до 16 грудня. Зокрема, зараз для формування пакунків бракує засобів гігієни та канцтоварів.

Джерело: IA ZIK

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району