На Радехівщині знижується рівень підліткової злочинності

Третій рік поспіль в Радехівському районі спостерігається зменшення кількості правопорушень, вчинених неповнолітніми, передає РАДЕХІВ СЬОГОДНІ.

Протягом минулого року на території району неповнолітні скоїли 6 злочинів (у 2015 їх було 10). Із них – п’ять крадіжок та одне незаконне заволодіння транспортними засобами.

Загалом на профілактичному обліку знаходиться п’ятеро неповнолітніх, двоє з яких засуджені без позбавлення волі з іспитовим строком на два роки і рік. До інших трьох застосовані примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі під нагляд батькам.

У 2016 році правоохоронці склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення, скоєні неповнолітніми. Із них 7 – за дрібне хуліганство, 2 – за розпивання спиртних напоїв у громадських і 2 – за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Також складено 26 адміністративних протоколів стосовно осіб, які нехтують своїми батьківськими обов’язками щодо виховання дітей.

За рік правоохоронці провели понад 80 рейдів у місцях найбільшої концентрації молоді. В ході них було виявлено 8 фактів продажу спиртних напоїв неповнолітнім, що стало підставою для складення адміністративних протоколів та притягнення винуватців до відповідальності.

Важливим фактором зниження злочинності серед неповнолітніх стала профілактична робота, яку правоохоронці проводять у постійній взаємодії зі службою у справах дітей Радехівської райдержадміністрації, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Радехівським територіальним центром зайнятості населення, закладами освіти та органами виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Джерело: ГУНП у Львівській області

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району