Діти із Дніпра – у Пустомитах

У день 99 роковин проголошених ЗУНР в Пустомитівській школі №2 І-ІІІ ступенів ім.Василя Кучабського відбувся Всеукраїнський турнір, у якому взяли участь колективи зі Стрия, Дніпра та господарі майданчика.
Повідомляє сайт ПУСТОМИТИ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.
Урочисто пройшло відкриття. Розпочалось виконанням Гімну України. Головний суддя змагань Володимир Мальчицький представив команди, а також гостей, які завітали на змагання. Це голова обласного товариства «Колос» Лілія Білінська, майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках Роман Карбівник, керівник делегації з Дніпра Світлана Толошна, директор ДЮСШ «Надія» Микола Торак, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Євген Гладиш, директор навчального закладу Ігор Мадай та ін.
Щиро вітаючи спортсменів, Лілія Білінська бажала їм перемог, гостям гарно відпочити, ознайомитись зі Львовом і повернутися додому з хорошими незабутніми враженнями.
Коротко зупинився на значенні ЗУНР Євген Гладиш.
– 1 листопада, 99 років тому, – говорив Євген Йосипович історичний день для України. Стрілецькі частини, очолювані Дмитром Вітовським, зайняли всі важливі установи Львова і проголосили Західно-Українську Народну Республіку. Була відкрита нова сторінка в розвитку держави.
– Згадуючи молодість, Роман Карбівник розповів, що у Дніпрі проживає чимало знайомих, з якими виступав у човнах двійках, четвірках на різноманітних міжнародних змаганнях і виборювали нагороди найвищого ґатунку.
– Відчуваємо надзвичайну гостинність,  перебуваючи у вашому краї, – відзначила гість Світлана Толошна,  – Вдячна за запрошення директору ДЮСШ «Надія» Миколі Тораку. Гарно відпочиваємо, змагаємось, усім задоволені, теплі почуття,  купу вражень повеземо додому.
Надзвичайно цікавим і напруженим видався турнір. Лише у заключних поєдинках визначилися призери. Перше місце вибороли хлопці з Пустомитівщини – ДЮСШ «Надія», другі – «Юність» Стрий, треті – юнаки із Дніпра. З рук організаторів усі учасники були нагороджені кубками і грамотами.
Високо оцінив змагання перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний.
Опісля дітям з Дніпра показали Наварійську школу, дитячий садочок у Зубрі, спортивні споруди Солонки і Львова.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району